Jste zde

Oznámení

Jan Amos Komenský ...víme co nám odkazuje?

V neděli 26. 6. nám bude v rámci opět vyprávět David Rafael o duchovní historii českého národa, tentokrát o Janu Amosu Komenském trochu jinak.

Protože je Davidovo vyprávění poměrně dlouhé (cca 1,5 hodiny) počítejte s tím, že bohoslužba začne v 9:00 a skončí až po 12 hodině.
Přijít může kdokoliv, vstupné se žádné neplatí.

Předchozí vystoupení Davida Rafaela u nás si můžete poslechnout na našem webu.

 

NETRADIČNÍ "NOC KOSTELŮ" NA KALICHU

„Nebe je mým trůnem, země podnoží mých nohou. Jaký dům mi vystavíte, praví Hospodin?“ biblický text

„Ora et labora (modli se a pracuj)“ motto řádu benediktínů

 

Rádi bychom vás pozvali na netradičně pojatou "Noc kostelů".

Žižkův vrch nad Sušicí je pro nás milým místem, na kterém jsme v době covidové uspořádali několik bohoslužeb pod širým nebem a měli při nich nevšední zážitky.

Rádi bychom toto místo uklidili, upravili či opravili, co bude třeba, a poté společně poseděli, popovídali a třeba i něco dobrého ugrilovali.

Connect Training Camp

Třetí červencový víkend opět do Sušice zavítá team mladých Božích mužů a žen v rámci tzv. Connect Training Campu. Pro nás v Sušici je to již jistou tradicí, se kterou máme dobré zkušenosti a mnoho dobrého povzbuzení, poučení i potěšení z této vzdělávající, ale i ryze praktické duchovní služby bereme.

Connect training camp

Tým z pražské služby na vyzbrojování učedníků Connect vás zve na víkendové vyučování zacílené právě na vyzbrojení věřících v oblastech evangelizace, proroctví, výkladu jazyků a dalších darů ducha.

Stránky