Jste zde

Manželské večery

Co je to kurz Manželské večery?

Kurz Manželské večery nabízí všem zůčastněným manželským párům praktické rady, jak vybudovat pevné a šťastné manželství na celý život.

Během osmi společně strávených večerů spolu manželé mluví o důležitých otázkách, na které ve spěchu všedního dne nezbývá čas.

Z témat kurzu: vzájemné poznávání svých potřeb, efektivní kmunikace, řešení konfliktů, síla odpuštění, vyjadřování lásky partnerovi, jak dobře vycházet s rodiči, dobrý sex, děláme si na sebe čas a společná zábava.

Kurz respektuje soukromí každého páru. Součástí kurzu není skupinová diskuse. O svém vztahu nemusíte nikomu dalšímu nic říkat.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny manželské páry, které chtějí vybudovat pevný a trvalý vztah, především však pro ty, kteří chtějí své manželství zlepšit nebo mají problémy, či procházejí náročným obdobím (narození dítěte, změna zaměstnání, děti v pubertě, "prázdné hnízdo" po odchodu dětí z domova).

Kurz, ačkoli je založen na křesťanských principech, velmi prospěje všem manželským párům, ať už se o křesťanství zajímají nebo ne.

Kdy a kde?

Kurz začne 8. února 2015 a bude probíhat každou neděli od 17:00 do 19:00 v prostorách Církve bratrské, Sušice, Studentská ul. 506.

Další informace najdete na www.manzelskevecery.cz. Na kurz je nutné přihlásit se předem na tel. 737 516 661 (Jitka Šperlová) nebo e-mailem vecerysu@seznam.cz.